O nas

Firma AJ Lex sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze prawnej osób poszkodowanych. Są to głównie roszczenia objęte systemem ubezpieczeń – zarówno obowiązkowych jak i dobrowolnych.

AJ Lex to kompetencja, rzetelność i zaufanie. Wyróżnikiem i najwyższą rekomendacją jest dla nas współpraca z cenionymi kancelariami adwokackimi na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.

Naszym największym atutem jest zespół doświadczonych prawników, wszelkich specjalizacji, których dorobek zawodowy jest znany i szanowany.

Relację z klientem opieramy na zaufaniu, najwyższej jakości obsłudze oraz jasnym przekazie informacji. Dlatego zadbaliśmy o fachowość i profesjonalizm. Pilnujemy, aby sprawy naszych klientów zawsze rozpatrywane były na ich korzyść. To nasz główny atut.

W trosce o Państwa komfort, w sytuacjach stresowych, które często wynikają z charakteru spraw, zadbaliśmy o takie detale jak dogodne usytuowanie w centrum miasta, czy przyjazny wystrój biura. Oczywiście w naszym zespole są mobilni doradcy, którzy ułatwią przebieg postępowania.

Zespół AJ Lex sp. z o.o. Zachęca do współpracy!